Moana - 2016 - 3D-H-SBS - BluRay - 1080p TR/ENG

Yazar: theizmir, 7-04-2017, 14:55, Görüntülenme: 188

0

3 boyutlu film  indir
Kadim Polinezya'da geçen hikâyede Maui adındaki yarı tanrı, Ana Ada Te Fiti'nin kalbini çalarak bir lanete sebep olur. Bu lanet yüzünden ada halkı hiç balık yakalayamaz olur ve ekip biçtikleri ürünlere hastalık gelir, çürür. Adanın eski hâline geri dönmesinin tek yolu, Maui'yi bulup Te Fiti'nin kalbini yerine koymasını sağlamaktır. Sıkıntı çeken adası ve halkını kurtarmak isteyen şefin gözüpek kızı Moana, Maui'yi bulup işleri yoluna koymak için okyanusun çağrısına cevap vererek destansı bir yolculuğa çıkar.
http://www.imdb.com/title/tt3521164/


Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Şarkını Söyle 3D - Sing 3D - 2016 - 3D Half-SBS - 1080p (TR-EN) 3D Film iNDiR

Yazar: theizmir, 31-03-2017, 16:29, Görüntülenme: 92

0


Sadece hayvanların yaşadığı bir dünyada tiyatro işleten koala Buster, maddi sıkıntılar yaşamaktadır. Bu darboğazdan çıkabilmek için bir şarkı yarışması düzenlemeye karar verir. Yarışmaya şehrin her yerinden yeteneğini sergilemek üzere hayvanlar katılır. Sonunda domuz Rosita, fare Mike, kirpi Ash, fil Meena ve goril Johnny hayallerinin peşinden sonuna kadar gidebilmek için gereken cesareti gösterecektir.
http://www.imdb.com/title/tt3470600/


Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Önemli Duyuru – Yeni sitemizi açtık

Yazar: benerci, 6-03-2017, 06:14, Görüntülenme: 304

0

http://i.hizliresim.com/37D0OA.png

Çok uzun bir sürecin sonunda tekrardan bir aradayız. Babamı 2 yıl önce kaybettiğimde herşey üzerime  üzerime geldi hayatla büyük mücadele verdim bu 2 yılı aşkın süreçte işten koptum sitelerin hiç biriyle ilgilenemedik. Tüm yük the izmir arkadaşımın üzerine bindi öyleki çoğu sitemizde kendi kullanıcı adımı ona verip benmiş gibi yıllardır film açan arkadaşımız the izmir`di Yola çıkarken 2012 yıllarında 5 aktif 2 part time arkadaşla başladık sürecin zorlugu aşırı derecede film izleme sitesinin artması yeterince kazanamama gibi sorunlardan pek çok arkadaşımız ayrıldı yada farklı sektörlere gitti. Sürecin sonunda en yani benerci theizmir ve batubaşkan birde Pisqoloq adlı arkadasımız zaten pisqoloq arkadasımız teknik işler tarafına bakan  dostumuzdur oda 2016 yılında KIBRIS amerikan üniversitesini kazanınca aramızdan büyük ölçüde ayrıldı hala sitelerle ilgilenmekte fakat eskisi kadar değil.. Pisqoloq arkadaşımız aslında işin en büyük kısmını yapan arkadaşımızdı siteler temalar kurulumlar vs..vs.. işin konu açma tarafında ise benerci – the izmir -batubaskan vardık o gidince bir çok site geriledi bu gerilikten dolayı siteler eski canlılığını kazanamadı.. Şimdi bir harebeye dönmüş siteleri tekrardan canlandırmak itedik zaman içersinde hdfilmindir34 35 36 hdfilmindir3 mkvindir1 mkvindir34 gibi 301 le yamaladık ama artık buda faydaetmez oldu. ve sitelerimizin gunluk ziyaretci saysı 5 binlerden 600-700 kişiye düştü.. Yeni yeni siteler açmaya karar verdik.. 1 hafta önce açtıgımız www.3dfilmindirizle.com adresini sizlee burdan duyurmak istedik..

Öncelikle siteyi açarken gelen en önemli şikayet 3d erotik yapımların kapaklarından rahatsız olduğunu belirtiyorlardı bu sitede buna önlem aldık 3d erotik yapımların kapakları ana sayfada sıratarak durmuycak.. NO İMAGE görsreliyle gözukecek. ayrıca 4k 2k paylaşımlarımızda artarak devam edicek…

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler, 1080p Full HD Mkv Filmler, 720p HD Mkv Filmler, Divx/R5/R6 Xvid Filmler, Doküman Ve Bilgilendirme

 

Kahraman Ördek Quackerz - 2016 - 1080p 3D BluRay Half-SBS DUAL TR/ENG

Yazar: theizmir, 2-03-2017, 18:39, Görüntülenme: 169

0


Güneşin hep ışıldadığı, yemyeşil ağaçlarla kaplı bu ada o kadar güzeldir ki, bir gün yeşil başlı bir yaban ördeği sürüsü bu adayı Hawaii sanarak buraya iniş yapar. İki ördek sürüsü pek anlaşamaz. Efsaneye göre kahraman Güneş Ördeği, sürüyü ve adanın enerji kaynağı olan Güneş’i korumakla görevlidir. Fakat kötü kalpli bir cadı Güneş Ördeği’nin süper güçlerini öğrenince adaya gelerek onun peşine düşer. O güne kadar pek iyi anlaşamayan iki farklı ördek sürüsü, adayı korumak için arkadaş olmak ve güçlerini birleştirmek zorunda olduklarını anlayacaklardır...
Rusya-Çin ortak yapımı olan hahkaha ve macera dolu 3 boyutlu animasyonun yönetmeniğini Viktor Lakisov üstleniyor.

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Kuzular Kurtlara Karşı 3D - 2016 - 3D Half-SBS - 1080p - DUAL (TR-EN)

Yazar: theizmir, 21-02-2017, 19:22, Görüntülenme: 148

0

Kuzular Kurtlara Karşı 3D - Sheep & Wolves 3D  2016  3D Half-SBS 1080p BluRay AC3  DUAL (TR-EN)
Seslendirenler : Tom Felton , Thomas Ian Nicholas , China Anne McClain , Ruby Rose , Ross Marquand
Senaryo : Neil Landau

Çok güzel bir köyde barış yaşayıp giden bir koyun sürüsü, yakınlarına gelen bir kurt sürüsü yüzünden tehdit altındadır. Kurt sürüsünde ise bambaşka hesaplar yapılmaktadır. Sürünün yaşlı lideri Magra, yerini alacak kurdun düşmanlarına karşı kendisini kanıtlaması gerektiğini söylediğinde vahşi ruhlu Ragear ve son derece ciddiyetsiz, şakacı bir karakteri olan Gri liderliğe talip olurlar. Kendisinden ayrılan kız arkadaşı Bianca'nın sevgisini yeniden kazanabilmek için gücünü kanıtlamaya karar veren Gri, Çingeneler'den aldığı bir iksir sonucunda koça dönüşünce işler iyice karışır.
http://www.imdb.com/title/tt3746824/


Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 
 

Kuzular Kurtlara Karşı - Sheep and Wolves - 3D H-SBS - 2016 - 1080p TR/ENG

Yazar: theizmir, 1-02-2017, 12:25, Görüntülenme: 325

0


Çok uzaklarda, sihirli bir dünyada bir koyun sürüsü kendi halinde yaşayıp gitmektedir ancak doğayla barış içinde yaşadıkları güzel köylerindeki mutlu yaşamları yakınlardaki bir vadiye inen kurt sürüsüyle bir anda bozulur. Koyunlar yeni komşularıyla nasıl geçinebileceklerini kara kara düşünürken, kurtlar da ihtiyarlamış liderlerinin yerine yeni bir lider arayışındadır. Sürünün en sevilen ama en şapşal kurdu Gri, liderliğe aday olur. Herkese, özellikle nişanlısı Bianca’ya iyi bir lider olabileceğin ispat etmek ister. Ama bu sırada başına büyük bir talihsizlik gelir ve yanlışlıkla içtiği sihirli iksir yüzünden bir koça dönüşür.
http://www.imdb.com/title/tt3746824/

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Kubo Ve Sihirli Telleri – 2016 ( 1080p 3D BluRay Half-SBS ) TR ENG

Yazar: theizmir, 17-01-2017, 13:54, Görüntülenme: 427

0

http://resim.hdbluray.net/images/w2q.jpg

Kubo Ve Sihirli Telleri Kubo And The Two Strings 2016 1080p 3D Half-SBS DUAL TR ENG
6 Kanal Türkçe SES

Küçük bir sahil kasabasının tepesindeki bir mağarada, annesi Sariatu ile birlikte yaşayan Kubo, her gün kasaba halkına hikayeler anlatmakta, şamisen çalarak küçük sihir gösterileri yapmaktadır. Ancak bir gün annesinin uyarısını dinlemeyip hava karardıktan sonra eve dönmeyi unutunca, kötü kalpli ruhların saldırısına uğrar. Annesi, sihirinin yardımıyla Kubo’yu kurtarır. Artık Kubo, kayıp babasının zırhını bularak kötü güçlerle savaşmakla yükümlüdür, bu yolda ona bilge bir maymun yardımcı olacaktır.


Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Kayıp Balık Nemo - Finding Nemo - 2003 - 3D H-SBS - 1080p TR/ENG

Yazar: theizmir, 29-12-2016, 17:57, Görüntülenme: 206

0

Dünyaya gelir gelmez annesini kaybeden Nemo babası tarafından büyütülmektedir. Artık İlkokul çağına geldiğinde babasının ilgisinden sıkılmaya başlar. Bir süzgeci küçük olduğu için babası Okyanusta yüzmeyi Nemo' ya yasaklamıştır.Bir gün Nemo, Okyanusta yüzebileceğini ve o sırada yüzeyde duran cisme dokunabileceğini iddaa eder ve kendini bir anda bir insanın ellerinde bulur. Oğlunun insanlar tarafından yakalanıp götürüldüğünü gören babası, çok kararlıdır ne olursa olsun Nemo' yu bulacak ve eve geri gecektir. Fakat Okyanus sandığından çok daha tehlikelidir.
http://www.imdb.com/title/tt0266543

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Leylekler - Storks - 2016 - 3D Half-Sbs - TR/ENG

Yazar: theizmir, 21-12-2016, 11:38, Görüntülenme: 408

0


Tarihin en eski devirlerinden beri yeni doğmuş bebekleri ailelerine teslim etme görevini üstlenmiş olan leylekler vardır. Bu leylekler artık geldikleri zaman çoğu kişi bebeğinin olacağına inanmaktadır. Bu nedenle de leyleklerin geleceği vakti dört gözle beklese de bu bir batıl inançtır. Artık bebek dağıtımını bırakmış ve ticari kaygılarla iş yapmaya, bir dağıtım şirketi işletmeye başlamıştır. leylekler artık el alemin çocuğu ile uğraşmayı bırakır kendi çoluk çocuğuna ekmek parası için kendi işlerini kurmuşlardır. Yani leylekler insanlara kargo götürmektedir. Şirketin en iyi çalışanların biri olan Junior adlı leylek, bir gün yanlışlıkla Bebek Yapma Makinesini çalıştırır. Bu leyleğin yapış olduğu hata yüzünden yanlışlıkla sevimli bir bebek dünyaya gelir. Bu izinsiz bebeği patronu keşfetmeden önce ona bir aile bulması gerekmektedir. Bu nedenle de o bebek leyleği kimse istemediği için yaşı çok küçük olmasına rağmen o leylek Junior ile şirkette çalışan tek insan olan Tulip, bebekle birlikte heyecan dolu bir yolculuğa çıkarlar.
http://www.imdb.com/title/tt4624424/

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Kayıp Balık Dori - Finding Dory 2016 1080p DUAL 3D Bluray Half-SBS TR/ENG

Yazar: theizmir, 12-12-2016, 13:53, Görüntülenme: 548

0


Kayıp Balık Dori Türkçe Dublaj - 720p - 1080p Ve 3 boyutlu TURBOBİT indirme seçenekli olarak hazırlanmıştır..

TAVSİYE FİLM
Pixar'ın en sevilen animasyon filmlerinden biri olan Kayıp Balık Nemo'nun spin-off projesi olan Finding Dory (Kayıp Balık Dori), yapım aşamasına geçmek için gün saymaya başladı. Oğlunu aramak için okyanusu bir uçtan diğer uca yüzen Marlin'in, "balık hafızalı" yoldaşı Dory, nihayet kendi adını taşıyan animasyon filmine kavuşacak! Yeniden animasyon arenasının en maharetli ikilileri arasında gösterilen Andrew Stanton ve Angus MacLane bir arada. Albert Brooks ve Ellen DeGeneres ise, yeniden kahramanlarımıza ses verecekler! Dory'nin kendi ailesini bulma seriveni olan film, anlaşılan o ki yeniden emin ellere teslim edilmiş gibi görünüyor.

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı - 2016 - DUAL - 3D-H-SBS - TR/ENG

Yazar: theizmir, 19-11-2016, 20:23, Görüntülenme: 411

0

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı - The Secret Life of Pets - 2016 - DUAL - 3D - Türkçe - İngilizceIllumination Entertainment ve Universal Pictures Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmini sunar. Film, evcil hayvanlarımızın bizler her gün okula ya da işe gittikten sonra sürdükleri hayatı konu alıyor.
http://www.imdb.com/title/tt2709768/

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Kayıp Balık Dori - Finding Dory - 2016 - 1080p - 3D HSBS - Orjinal Dil

Yazar: theizmir, 27-10-2016, 15:08, Görüntülenme: 622

0


Disney Pixar'ın "Kayıp Balık Dori" filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori'yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin'le yeniden bir araya getiriyor. Dori neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?

Dori, büyük gözlü, mavi, neşeli, konuşkan ama hafızası 10 saniyede bir giden arkadaş canlısı bir balıktır. Geçmişine dair hatırladığı tek şey, çocukken nasıl olduysa ailesinden ayrılışıdır. Nemo ve Marlin'in yardımlarıyla Dori, ailesini aramak üzere unutulmaz bir maceraya atılır.

Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 

Otel Transilvanya 2 3D - 2015 ( BluRay Half-SBS 1080p ) DuaL TR-ENG

Yazar: theizmir, 22-10-2016, 17:14, Görüntülenme: 228

0

Tür: Animasyon, Komedi, Aile

Otel Transilvanya 2 - Hotel Transylvania 2 6 KANAL TÜRKÇE SES
Serinin devam filminde Hotel Transylvania için nihayet her şey yolunda gitmeye başlamıştır. Dracula, yalnızca canavarlar kabul eden kuralını gevşetmiş ve otelin kapılarını insanlara da açmıştır. Ancak kapalı kapıların ardında Dracula yarı insan, yarı-vampir torunu Dennis'in vampir gibi davranmadığından endişe duymaktadır.

Kızı Marvis ve damadı Johnny'nin yokluğunu da fırsat bilen Dracula; Frank, Murray, Wayne ve Griffin'i yanına alarak Dennis'e nasıl canavar olacağını öğretmeye karar verir. Ancak Drac'ın babası Vlad'in artık insanları da ağırlayan oteli ziyaret etmeye karar vermesi büyük torunun safkan vampir olmadığını öğrenmesiyle işler iyice karışır.


Kategori: 3D Half-Sbs Mkv Animasyon Filmler

 
Önceki Sonraki