Sully - 2016 - BRRip XviD - Türkçe Dublaj Film indir

Yazar: theizmir, Dün, 20:36, Görüntülenme: 16

0


15 Ocak 2009 tarihinde US Airways'in 1549 sefer sayılı uçuşu, kalkıştan çok kısa bir süre sonra her iki motora kuş çarpması sonucu mecburi olarak Hudson Nehri'nde son bulmuş, can kaybı yaşanmayan olayda uçağı başarılı bir şekilde nehre indiren pilot Chesley "Sully" Sullenberger bir halk kahramanı ilan edilmişti. Lakin bu kahramanlık Chesley "Sully" Sullenberger'ın hayatındaki fırtınalı günlerin habercisi olarak görülmesine neden olmuştur. Zira kaza mercek altına alınır ve Sully'nin kazada hata yapıp yapmadığı araştırılır. Sully bir kahraman mıdır yoksa, 155 yolcunun canını tehlikeye atan ve bir uçağı enkaza çeviren beceriksiz bir pilot mudur? Eski pilot Chesley Sullenger'ın kitabından sinemaya uyarlanan filmde, pilotu Tom Hanks canlandırırken, Aaron Eckhart, Laura Linney, Anna Gunn gibi isimler de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Kategori: 720p HD Mkv Animasyon Filmler

 

Kayıp Balık Dori - Finding Dory - 2016 - BRRip - Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, 12-12-2016, 12:37, Görüntülenme: 208

0


Nemo ve Marlin’le birlikte mutlu mesut yaşayan, herkesin sevdiği unutkan mavi Tang balığı Dori aniden ailesinin kendisini arıyor olabileceğini hatırlayınca Marlin ve Nemo alarak okyanusu aşar ve Kaliforniya’nın prestijli rehabilitasyon merkezi ve akvaryumu olan Deniz Yaşam Enstitüsü’ne gider.

Annesiyle babasını bulmaya çalışan Dori, DYE’nin üç ilginç sakininin yardımına başvurur. Bunlar, sık sık çalışanlardan kaçıp duran huysuz ahtapot "Hank”, eko-konumlama becerisinin düzgün çalışmadığını düşünen bir Beluga balinası "Bailey” ve miyop bir balina köpekbalığı olan "Destiny”‘dir.
Enstitünün karmaşık iç yüzünü araştıran Dori ve arkadaşları, kusurlarının, dostluklarının ve ailenin sihrini keşfedecekleri, hayatlarını değiştirecek bir maceraya atılırlar.

Kategori: 720p HD Mkv Animasyon Filmler

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Madagaskar Penguenleri - 2014 ( BluRay 720p ) DuaL TR-ENG

Yazar: theizmir, 20-03-2015, 23:56, Görüntülenme: 900

0


Madagaskar Penguenleri - Penguins of Madagascar 2014 ( BluRay 720p ) DuaL TR-ENG

Kategori: 720p HD Mkv Animasyon Filmler

 
 
 
 
 
Önceki Sonraki