Tereddüt - Clair Obscur - 2016 Sansürsüz Yerli Film iNDiR

Yazar: theizmir, Dün, 20:03, Görüntülenme: 35

0

Oyuncular : Ecem Uzun , Funda Eryiğit , Mehmet Kurtuluş , Okan Yalabık , Serkan Keskin
Senaryo : Yeşim Ustaoğlu
Yapımcı : Yeşim Ustaoğlu , Marianne Slot

Şehnaz, 30’larının başında, bir sahil kasabasında mecburi hizmete başlamış bir psikiyatrdır. Başarılı kocası Cem ile kusursuz bir evlilik sürdüren Şehnaz, her hafta sonu İstanbul’daki evine gidip gelir. 16 yaşındayken zorla evlendirilerek aynı kasabaya getirilmiş olan Elmas’ın hayatı ise bunaltıcı sorumluluklarla geçmektedir. Yolları kesişen Şehnaz ve Elmas’ın hayatlarındaki aynı sorunlarla yüzleşmeleri, yaşamda yeni bir kapıyı aralamalarını sağlayacaktır.
http://www.imdb.com/title/tt4373956/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Bu da Nereden Çıktı? - Why Him? - 2016 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, Dün, 19:14, Görüntülenme: 8

0Ned Fleming (Bryan Cranston) kızı Stephanie'yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie'nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew (James Franco) beklediklerinden çok farklı bir karakterdir. İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde genç yaşta zengin olmuş bu adam, cana yakın ancak laubali tavırlarıyla daha en başta Ned'in nefretini üzerinde toplar. Laird, kısa süre içinde tüm ailenin sevgisini kazanıp Ned'in de rızasını alarak Stephanie ile evleneceğini söylese de Ned, Laird ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabullenmemeye kararlıdır.
http://www.imdb.com/title/tt4501244/


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
 
 

Yaşamın Kıyısında - Manchester by the Sea - 2016 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 20-04-2017, 20:49, Görüntülenme: 36

0


Lee ve Joe Chandler, ufak bir balıkçı kasabasında yaşayan iki kardeştir. Kendilerince basit bir yaşamları vardır ve küçük hayaller kurmaktadırlar. Bir kaza sonucu çok sevdiği ağabeyini kaybeden Lee (Casey Affleck) yeğeni Patrick'in yetimler yurduna gitmesine gönlü razı olmaz ve onun velayetini almak ister. Lee ve sevgilisi Randi'nin (Michelle Williams) hayatı bu durumdan etkilenir; çünkü yaşadıkları yerden taşınma hayalleri suya düşer. Bu aşamada ikisi de hayatlarıyla ilgili bir karar almak zorunda kalır. Lee'nin bu özverisi, ergenlik çağındaki yeğeniyle kurduğu amca-yeğen ilişkisini neredeyse bir baba-oğul ilişkisine dönüştürecektir.Lee ve Joe Chandler, ufak bir balıkçı kasabasında yaşayan iki kardeştir. Kendilerince basit bir yaşamları vardır ve küçük hayaller kurmaktadırlar. Bir kaza sonucu çok sevdiği ağabeyini kaybeden Lee (Casey Affleck) yeğeni Patrick'in yetimler yurduna gitmesine gönlü razı olmaz ve onun velayetini almak ister. Lee ve sevgilisi Randi'nin (Michelle Williams) hayatı bu durumdan etkilenir; çünkü yaşadıkları yerden taşınma hayalleri suya düşer. Bu aşamada ikisi de hayatlarıyla ilgili bir karar almak zorunda kalır. Lee'nin bu özverisi, ergenlik çağındaki yeğeniyle kurduğu amca-yeğen ilişkisini neredeyse bir baba-oğul ilişkisine dönüştürecektir.
http://www.imdb.com/title/tt4034228/


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Sahip Olduğumuz Tek Şey - 2016 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 18-04-2017, 11:07, Görüntülenme: 51

0


Ülkede yaşanan ekonomik krizi sonrası, geçim zorluğu çeken bir anne ve kızının hayatlarına yeniden başlayabilmek için verdikleri mücadele anlatılıyor.
http://www.imdb.com/title/tt3910814/


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
 

Kafes - Pet - 2016 - BRRip - Türkçe Dublaj Film indir

Yazar: theizmir, 15-04-2017, 18:33, Görüntülenme: 105

0


Aşkına karşılık bulamayan bir adam sevdiği kadını kaçırarak onu bir kafesin içine koyar. Kadına karşı olan hislerini bu şekilde ifade etmeye çalışan adam kadın ile iletişim kurmaya çalışır. Adeta kadınla oyun oynayan adam istediği karşılığı alana kadar bu tutumuna devam edecektir.

http://www.imdb.com/title/tt1183374/


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

The Fate of the Furious - Hızlı ve Öfkeli 8 - 2017 - HDCAM

Yazar: theizmir, 15-04-2017, 12:55, Görüntülenme: 264

0


Hızlı ve Öfkeli 8 ismiyle andığımız yapımın yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor. Merakla beklenen yapımın senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı. Paul Walker olmadan devam eden seriye bu sefer yeni isimler dahil oluyor. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham’dan oluşan kalabalık ekip sekizinci hikayede geri dönüyor. Onlara bu sefer Charlize Theron ve Helen Mirren katılıyor. Küba‘dan New York‘a uzanan bu hikayede ekip normal bir hayata adım atmaya hazırlanıyor. Dom ve Letty balayılarını yaşarken, Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Ancak aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın her şeyi değiştiriyor. Dom‘u baştan çıkartıp onu suç dünyasına dahil etmeyi başarıyor. Arkadaşlarına ne olduğunu anlayamayan ekip kendilerini yeniden aksiyonun ortasında buluyor.

http://www.imdb.com/title/tt4630562/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
 

Monster High: Elektrik Akımı - 2017 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 12-04-2017, 21:57, Görüntülenme: 71

0


Clawdeen acayipler ve normaller için bir salon açmanın hayalini kurarken, Frankie olabilecek en havalı yeri bulur. Kasaba dışında, terk edilmiş bir elektrik santrali! Ancak bu fikir, Moanica her şeyi mahvetmek ve kutlamayı biraz kötü bir şeye dönüştürmek için entrikalar çevirince negatif enerji yaymaya başlar. Neyse ki acayiplerin gizli bir gücü vardır. Boogey Man'in kızı Twyla! Kendisi herhangi bir gizemi, gün yüzüne çıkaracak mükemmel bir acayip. Acayip arkadaşlar birlikte Moanica'nın kötü planlarına engel olmalı ve normallerin yaşadığı kasabaları karanlıktan kurtarmalılar. Üstelik bir de gelmiş geçmiş en enerji dolu salonu açmalılar! Hadi o zaman her akımı, her çarpılmayı ve her patlamayı yakala. Çünkü Monster High'ın acayipleri ELEKTRİKLENMEK üzere!

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Denizci 5 - The Marine 5: Battleground - 2017 - BRRip -Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 12-04-2017, 21:56, Görüntülenme: 76

0


Acil yardım çalışanı olarak Jake Carter, bir yardım çağrısına intikal ettikten sonra kendisini, peşinde onu amansızca avlayan motorlu bir çete grubu olan bir şüpheliyi korurken bulur.
http://www.imdb.com/title/tt5781798/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Hayırsever - The Benefactor - Franny - 2015 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 12-04-2017, 21:44, Görüntülenme: 110

0


Richard Gere'in başrolünde oynadığı Franny yardımsever bir adamın kendi geçmişini unutmak için yeni evlenen çiftlerin hayatlarına burnunu sokmasını konu alıyor.
http://www.imdb.com/title/tt3165630/


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
 

4 Ay, 3 Hafta, 2 Gün - 4 Months, 3 Weeks, 2 Days - 2007 - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 11-04-2017, 11:44, Görüntülenme: 126

0


2007 Cannes Altın Palmiye ödülü sahibi, festivalde büyük beğeni toplayan "4 Ay, 3 Hafta, 2 Gün”de Romanyalı yönetmen Cristian Mingui, süssüz, neredeyse çiğ bir gerçekçilikle, istenmeyen bir eylemin bireysel sonuçları üzerinden totaliter bir toplumdaki soğukkanlı adalet anlayışını ifşa ediyor. "Altın Çağ’dan Öyküler” başlıklı toplayıcı bir projenin parçası olarak tasarlanan ve şehir efsaneleri ve bireysel zorluklar etrafında gelişen anlatılardan yararlanarak komünizm dönemi Romanya’sının sivil tarihine öznel bir bakış geliştiren film, rejimin son yıllarında Romanya’da küçük bir kasabada yaşayan iki oda ve okul arkadaşı Otilla ve G***259;bi***355;***259;’nın öyküsünü beyazperdeye taşıyor.
http://www.imdb.com/title/tt1032846/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
Önceki Sonraki