Saraybosna – Sarajevo – 2016 – WEBRip – Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, Dün, 13:42, Görüntülenme: 26

0

http://resim.hdbluray.net/images/rerwe.jpg

Arşidük Franz Ferdinand suikastını aydınlatmakla görevlendirilen onurlu bir yargıç, kendisini olayın henüz tespit edilememiş olan faillerinin hedefinde bulur.
Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Tehlikeli Teklif - Teenage Cocktail 2016 WEBRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, Dün, 12:57, Görüntülenme: 79

0

http://resim.hdbluray.net/images/sssata.jpg

İki genç kız aralarında sıkı bir bağ kurarak karlı bir webcam işi başlatır. Bu iş, orta yaşlı evli bir adamla tehlikeli bir karşılaşma yaşamalarına neden olur.


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Fantastik Canavarlar – Fantastic Beast and Where To Find Them – 2016 – HDRip – Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, Dün, 12:46, Görüntülenme: 108

0

http://resim.hdbluray.net/images/wetct.jpg

Alışılmadık magizoologist (sihirli yaratıkları inceleyen kişi) Newt Scamander (Oscar Ödüllü Eddie Redmayne) güvenilir yıpranmış bavuluyla birlikte (açıklayamayacağımız nedenlerden ötürü) New York’a gelir. Bu bavul göründüğünden çok, çok ve çok büyük olan büyülü bir eşyadır. Bavul Newt’ın dünyanın her tarafına yaptığı yolculuklardan bulduğu nadir ve nesli tükenmekte olan sihirli yaratıklara ev sahipliği yapmaktadır. Scamender bu gezilerinde, Amerikan büyü topluluğunun (Amerika’da No-Maj olarak adlandırılan) Muggle’lardan korku içinde saklandıklarının farkına varır ve burada büyücülerin ortaya çıkma tehlikesinin, İngiltere’den (Salem büyücülerini hatırlayın) daha büyük sorun yarattığını anlar. Fantastik Canavarlar; eşsiz yeteneklere sahip İngiliz büyücünün büyüfobik Amerika’ya yaptığı yolculukta, kesinlike çok tehlikeli olan bazı yaratıkların bavuldan dışarı çıktığında ne olacağının hikayesidir.Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Mojave – 2015 – BRRip – Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, Dün, 12:44, Görüntülenme: 46

0

http://resim.hdbluray.net/images/erhch.jpg

İntihara meyilli bir adam Mojave Çölü’ne gider ve kaza yapar ancak orada hiç beklemediği biri ile karşılaşır: Cinayet işlemeye meyilli kendisinin tıpatıp aynısı, doppelgänger.

http://www.imdb.com/title/tt2322517/Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Kubo ve Sihirli Telleri - Kubo And The Two Strings - 2016 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, Dün, 12:37, Görüntülenme: 38

0

http://resim.hdbluray.net/images/34qcq.jpg

Küçük bir sahil kasabasının tepesindeki bir mağarada, annesi Sariatu ile birlikte yaşayan Kubo, her gün kasaba halkına hikayeler anlatmakta, şamisen çalarak küçük sihir gösterileri yapmaktadır. Ancak bir gün annesinin uyarısını dinlemeyip hava karardıktan sonra eve dönmeyi unutunca, kötü kalpli ruhların saldırısına uğrar. Annesi, sihirinin yardımıyla Kubo'yu kurtarır. Artık Kubo, kayıp babasının zırhını bularak kötü güçlerle savaşmakla yükümlüdür, bu yolda ona bilge bir maymun yardımcı olacaktır.

http://www.imdb.com/title/tt4302938/Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

UZAY YOLCULARI - PASSENGERS - 2016 DUAL TR LİNE HDCAM TÜRKÇE DUBLAJ

Yazar: theizmir, 16-01-2017, 18:40, Görüntülenme: 224

0


Uzaydan eve dönüşteki rutin dönüş sırasında iki yolcu, gemilerinin arızası sonucunda uykularından 90 yıl erken uyandırılmıştır. Uçakta bulundukları lüks vetorrentcinn.net şaşalı yaşam ile hayatta kalan Jim (Chris Pratt) ve Aurora (Jennifer Lawrence) yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başlarlar, fakat geminin ölümcül bir tehlike içinde olduğunu ve gemide kalan diğer 5000 uyuyan yolcuğu kurtarma çabasına girince bu durumu da ikisi reddetme iddiasına girmiştir


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Stereo - 2014 - BRRip - Türkçe Dublaj Film indir

Yazar: theizmir, 16-01-2017, 16:01, Görüntülenme: 47

0


Eric, motorsiklet tamiri yaptığı dükkan ile ilgilenip basit bir hayat sürme niyetindedir. Boş zamanlarını ise yeni kız arkadaşı Julia ve onun kızı ile birlikte geçirmektedir. Her şey Eric’in mükemmeliyet anlayışına yakın bir çizgide devam ederken Henry adında bir yabancı zorla Eric’in hayatına girer. Asalak gibi yapışan Henry’den kurtulmanın mümkünatı yoktur. Henry’nin sinir bozucu hareketleri Eric’i çılgınlığın eşiğine getirir. Bir süre sonra Eric’i tanıdığını iddia eden daha karanlık tipler ortaya çıkar. Eğer yasadışı işlerinde onlara yardımcı olmazsa ciddi zararlar vermekle tehdit ederler. Eric’in hayatı rayından çıkmak üzeredir. Köşeye sıkışan Eric, çaresizce Henry’ye güvenmek zorunda kalır. Ama Henry ne kadar güvenilir biridir?
http://www.imdb.com/title/tt3348102/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

SENİ SEVEN ÖLSÜN (2016) SANSÜRSÜZ indir

Yazar: theizmir, 16-01-2017, 15:34, Görüntülenme: 133

0


Seni Seven Ölsün 2016 Yerli Film - indir, Cem Tabak'ın yönetmenliğini üstlendiği Seni Seven Can versin, geçmişe dayanan bir tılsımın tesirini bozarak bir araya gelmeye çalışan iki aşığın hikâyesini anlatıyor. Seni Seven Can versin, asırlardır birtorrentcinn.net tılsım yüzünden sevenlerin kavuşamadığı bir Karadeniz köyünde bu tılsımın tesirini kırmak için çabalayan ,aileleri birbirine düşman iki aşık gencin trajikomik hikayesini anlatıyor.

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
 

Geniş Aile 2: Her Türlü - 2016- 720p - Yerli Film indir

Yazar: theizmir, 15-01-2017, 12:17, Görüntülenme: 172

0

TAVSİYE FİLM
Cevahir’in ‘taklaları’ hız kesmeden devam ediyor. Yeni maceralarında Zekai kafayı çalıştırır ve kumarhanelerdeki rulet çarkını kontrol edebilen bir saat düzeneği tasarlar. Fakat Cevahir gene aceleci davranır ve düzenek henüz düzgün işlemezken, ekibi kumar masasına oturtur ve sonuç tabii ki hüsran; paralar başkasının cebine girer! Bunun üzerine Paçacı lakaplı Korsan kumarhane kralı ve "duygusal katil” Pırıl’ı rehin alır. Ya Paçacı’nın zararı karşılanacaktır ya da Pırıl bunu hayatıyla ödeyecektir! Ekibin tek çaresi kumarın yasal ve yaygın olduğu Yavruvatan Kıbrıs’a uçarak, düzenek ile parayı burada kazanmaktır! Koyu Bilal onları Kıbrıs’ta karşılar; komisyon pazarlığı yaparak plana dahil olur. Kafadarlar parayı kazanıp, Pırıl’ı katil Paçacı’nın elinden kurtarabilecekler midir?

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

BİR ŞEY DEĞİLİM 2016- TÜRK FİLMİ indir

Yazar: theizmir, 15-01-2017, 12:10, Görüntülenme: 73

0


Mahmut, genç bir tiyatro oyuncusudur. Zor günler geçirmektedir. İkinci sınıf sinema filmine çağrılır. Kötü adam karakterini oynayacaktır. Acemi de olsa oyunculuğunu gösterir. Filmin Jön'ü Mahmut'un tiyatrocu olmasını kıskanır ve kovulması için üstüne gider. Mahmut yaşayabilmek ve karnını doyurabilmek için itilip kakılmalara istemeden tepkisiz kalır. Bu tepkisizliği kız arkadaşı ile tartışma nedeni olur. Kız, Mahmut'u terk eder ve gece vakti tek başına eve gitmeye kalkar. Beyoğlu sokakları güvenli değildir. Serap iki gaspçının saldırısına uğrar, tecavüze kalkışırlar. Mahmut fark ettirmeden kızı takip etmiştir ve olaya müdahale eder. Kızı kurtarır, eline geçirdiği sopayla gaspçılarla boğuşur. Yere serdiği gaspçıyı yerde baygın bırakıp gider. Mahmut gazetelerin baş sayfalarında kapak olur. Kadınları öldüren bir seri katili öldürmüştür. Mahmut kahramanlaşır ama içeride Mahmut baskı ve işkence görmektedir. Yapımcı Azmi Mahmut'u çok iyi karşılar, yeni anlaşmalar yapar. Kötü adam karakteri iyi adama dönüşerek yarım kalan film tamamlanacaktır. Her şey iyi ve hızlı giderken gerçek katilin kimliği basında açıklanınca Mahmut için yıkım olur. Mahmut meşhur olmak için yalan söyleyen sahtekar bir oyuncu haline gelir.

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
 

Stealing Cars - 2015 - DVDRip x264 - Türkçe Altyazı - Tek Link indir

Yazar: theizmir, 14-01-2017, 18:52, Görüntülenme: 28

0

http://resim.hdbluray.net/images/sajlj.jpg

Sistem içerisinde isyankar olmak zorunda kalmış bir "ergenin" kendi yolunu bulma çabaları..

http://www.imdb.com/title/tt3353060/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Ithaca - 2015 - 1080p WEB-DL DD5.1 - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 14-01-2017, 16:48, Görüntülenme: 94

0

http://resim.hdbluray.net/images/dsdmxm.jpg

Henüz 14 yaşında olan Homer Macauley, kasabada bisiklet ile telgraf taşıma konusunda rakipsiz genç bir delikanlıdır. Büyük ağabeyinin savaşmak için cepheye gitmesinden dolayı Homer, dul annesine bakma görevini üstlenmiştir. Aynı zamanda kız kardeşi ve dört yaşındaki kardeşinin de bakımını üstlenen gencin tutunabildiği tek şey ailesi ve Ithaca'nın güzel insanları olmuştur. Fakat günün birinde eline geçen bir mektup Homer'ın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.
Film, 1942 yılının sancılı savaşını da anlatıyor, Kaliforniya’nın Ithaca kasabasında yaşayan ve şimdiye kadar ki en hızlı bisiklet habercisi olmak isteyen bir gencin hayatına da odaklanıyor. Ryan filmde, Hunger Games serisinden tanıdığımız Jack Quaid ‘in dul annesini canlandıracak. ‘Joe and the Volcano’, ‘Sleepless in Seattle’ ve ‘You’ve Got Mail’ filmleriyle birlikte rol alan Tom Hanks ve Meg Ryan ikilisi, bu film ile yeniden bir arada olacak. Hatta Tom Hanks filmin yapımcılığını üstleniyor

http://www.imdb.com/title/tt3501590/

Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler, Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Klinik - Clinical - 2017 - 720p NF WEBRip DD5.1 - TÜRKÇE DUBLAJ İNDİR

Yazar: theizmir, 13-01-2017, 22:44, Görüntülenme: 176

0

http://resim.hdbluray.net/images/aahth.jpg

TÜRKÇE DUBLAJ - FULL HD 720P SUNUM

Bir kaza sonucu tanınmayacak hale gelen yeni hastasını tedavi eden psikiyatrist ,süreklı olarak korkunç bir saldırıyı hatırlar.

Kategori: 720p HD Mkv Filmler, Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
Önceki Sonraki